Поговори с Оксаной

Задать свой вопрос

Бог не приемлет пустых слов. Бог любит дела. Добрые дела - это и есть любовь.

Преподобный Гавриил Ургебадзе Архимандрит Грузинской православной церкви
Доброго вечора! Звертаємось до Вас за порадою і допомогою. Наша внучка народилася на 26 місяці вагітності вагою 700 грам. Ніхто не думав, що дівчинка виживе. Дякувати Богу, дитинка вижила. Це друга дитина в сімї. Перша народилася мертвою із-за недбалості лікарів. Мама дуже переживала і внаслідок захворіла на діабет. Передчасні пологи, півроку дівчинка була в лікарні. Лікарі запідозрили ретинобластому. Направили в Одесу. Там поставили діагноз 3 і 5 стадії ретинопатії. Третю стадію прооперували, а за 5 не беруться. Кажуть треба їхати в Ленінград або за кордон. Будь ласочка допоможіть нам.
Попович Тетяна Іванівна

Вітаю, Тетяно Іванівно!
Надсилайте всі документи, що стосуються хвороби Вашої онучки, на пошту omcfond@gmail.com. Ми їх покажемо професору-офтальмологу в Києві та вирішимо, що можемо зробити для Вас.

Оксана Марченко
Шановна Оксана Михайлівна Ви робите дуже благородну справу допомагаючи людям з важкими недугами по всій Україні, від свого імені та від усієї своєї сім"ї хочу попросити Вас про допомогу на реабілітацію. В 2014 році я отримав важку травму хребта і весь цей період перебуваю на реабілітації, лікування повністю фінансово виснажило мою родину і я прошу Вас і благаю допомогти продовжити реабілітацію.
Крушеніцький Валерій Михайлович

Валерію Михайловичу, в нашого фонду лише одне направлення - офтальмологічне. Проте нам дуже шкода Вас і Вашу родину. Тому, будь ласка, напишіть на нашу пошту omcfond@gmail.com про Вашу ситуацію, і ми спробуємо знайти можливість Вам допомогти.

Оксана Марченко
Мы переселенцы с Донбасса. Муж инвалид. 2-я гр. трудовое увечье, перемещается с помощью протеза, ослеп на левый глаз после волнений и переживаний, связанных с войной. Ваш фонд может оказать ему помощь? Проблемы с моральным и материальным состоянием, также с жильем. С уважением, благодарю
Прокопенко Ирина

Ирина, направление нашего фонда - офтальмология. Мы можем попробовать помочь Вашему мужу с лечением глаза. Для этого заполните, пожалуйста, форму. Мы понимаем, в каком сложном положении Вы оказались: напишите нам на почту omcfond@gmail.com, и мы посмотрим, что сможем сделать для Вас.

Оксана Марченко
Вы помогаете людям, у которых проблемы не связаны с заболеваниями глаз?
Виктор Сергеенко

Сейчас наше главное направление – офтальмология.

Оксана Марченко
Как подать заявку на помощь от вашего Благотворительного фонда?
Ирина Гавриленко

Напишите нам о своей проблеме на почту omcfond@gmail.com. Обязательно укажите ФИО человека, кому нужна помощь, опишите проблему, с которой обращаетесь, и в какой помощи нуждаетесь.

Оксана Марченко